Rreth Nesh

Miresevjen vizitor.
Kjo faqe është projektuar për të ju referojnë në agjentët më të specializuara Real Estate në Shqipëri. Ne kemi zgjedhur me kujdes dhe të kontrolluar të mirë Real Estate agjencise përreth. Shqipëria është një treg i ri, por i fortë pronë të pasurive. Agjencitë e mëposhtme Realestate dhe agjentët realestate do të japë me të gjitha info e nevojshme të marrësh me qira ose të e ofrimit një pronë në Tiranë dhe qytete të tjera të Shqipërisë. Pasi ta keni bërë kërkimin tuaj në faqen tonë ju lutem na kontaktoni dhe na tregoni se çfarë jeni duke marrë parasysh. Një nga agjentët tanë me përvojë do t'ju informojë më shumë në vendimin tuaj dhe ndoshta të ofrojë disa ide më shumë që mund të përfitojnë ju. "Një klient i informuar është një klient i lumtur", dhe konsumatorët të lumtur janë që ne jemi pas. Agjentët tanë do të punojë shumë për të ndihmuar ju të gjeni pronën që ju po kërkoni. Ju pastaj do të takohet me një nga agjentët tanë të cilët do të ju shoqërojë në vend, andwill të ju ndihmojë të organizoni një kompromis me pronarët. Për çdo pyetje mos hezitoni të na kontaktoni.

Te fundit

ALBANIAN REAL ESTATE

Ketu tek Albania Real Estate , Këtu në Albania Real Estate, qëllimi ynë kryesor është që të bëjë më të lehtë për të gjithë për të blerë ose shitur pronën e tyre. Ne e përdorin internetin për të sjellë zgjedhje për ju. Nëse jetoni në Shqipëri apo jo ju mund të shikoni listën tonë të plotë të pronave në internet, me fotografi të detajuara dhe informacion. Pronat tona ndryshojnë nga komplote shumë të mëdha të tokës në rivierën shqiptare (40 për 300 + ha) të destinuara për zhvillimin e turizmit apo faqet komerciale, Vila me qera ne Tirane, Apartament me qera ne Tirane, Vila ose Apartamente Per Shitje ne Tirane ose parcela më të vogla të tokës, me qira ose shitje në pothuajse në të gjitha zonat e Shqipërisë.
Lexo Me Shume

IREA PROPERTY

Real Estate “INF 93” sh.p.k është krijuar ne vitin 1993. Është e para agjensi e organizuar në Shqipëri. Që prej 22 vjetësh vepron suksesshëm e me profesionalizëm […]
Read More

INF 93

What you need to know about Real Estate Agency “INF93”? Real Estate “INF 93” sh.p.k është krijuar ne vitin 1993. Është e para agjensi e organizuar në Shqipëri. For 21 years operates successfully and with professionalism in the Real Estate Market in Albania, by doing the mediation in buying-selling and renting of thousands of residence […]
Read More

Century 21 Danushi

CENTURY21DANUSHI, eshte pjese e markes me te fuqishme dhe me te njohur ne industrine e Pronave te Paluajtshme. Agjentet tane jane profesioniste real estate, te trajnuar dhe certifikuar me nje nga programet me te suksesshme te formimit te nje agjenti real estate, “CREATE 21″. […]
Lexo Me Shume

Real Estate Tisa

Ne jemi ata që sektorin e pronave dëshirojmë ta transferojmë në internet, ku përdoruesit po shtohen dita ditës dhe dalë nga dalë po ecen në çdo hapsirë të jetës tonë. Jo vetëm kaq po ne po mundohem të përdorim të gjitha mundësitë teknologjike të informacionit që tu shërbejmë klientëve tanë. […]
Lexo Me Shume

INFO21 Real Estate

Info 21 ne Shqiperi. eshte nje Agjensi Immobiliare, ,nga me te vjetrat, e licensuar dhe e specializuar ne blerje, shitje, qera te pronave. Info 21 bashkpunon arkitekte, notere, banka dhe me te tjera agjenci imobiliare per t’i siguruar klienteve tane klase te larte dhe nje sherbim te plote para, gjate dhe pas nje marreveshje Kompania […]
Read More

Dev-Inf Real Estate

Që prej themelimit në vitin 1996, DEV-INF Real Estate in Albania ka punuar me përkushtim dhe profesionalizëm drejt shërbimit të klientit. Këto janë vlerat që vazhdojnë të jenë ende në qendër të filozofisë tonë të biznesit. Kompania jonë falë njohjes së mirë të tregut aktual si dhe të prespektivës së zhvillimit të zonave të ndryshme është […]
Read More

Tirana Real Estate

Tirana RealEstate ne Shqiperi. eshte nje Agjensi Immobiliare, ,Moderne, e licensuar dhe e specializuar ne blerje, shitje, qera te pronave. Tirana RealEstate bashkpunon arkitekte, notere, banka dhe me te tjera agjenci imobiliare per t’i siguruar klienteve tane klase te larte dhe nje sherbim te plote para, gjate dhe pas nje marreveshje Kompania jone ka bashkepunim […]
Read More

Real Estate Tisa

  Kush jemi ne? Ne jemi ata që sektorin e pronave dëshirojmë ta transferojmë në internet, ku përdoruesit po shtohen dita ditës dhe dalë nga dalë po ecen në çdo hapsirë të jetës tonë. Jo vetëm kaq po ne po mundohem të përdorim të gjitha mundësitë teknologjike të informacionit që tu shërbejmë klientëve tanë. Cilat […]
Read More

CENTURY 21 Danushi

  CENTURY21DANUSHI, eshte pjese e markes me te fuqishme dhe me te njohur ne industrine e Pronave te Paluajtshme. Agjentet tane jane profesioniste real estate, te trajnuar dhe certifikuar me nje nga programet me te suksesshme te formimit te nje agjenti real estate, “CREATE 21″. Kompania jone punon vazhdimisht per te siguruar nje nivel te […]
Read More

INF 93

  Çfarë është Real Estate “INF 93” sh.p.k.? Real Estate “INF 93” sh.p.k është krijuar ne vitin 1993. Është e para agjensi e organizuar në Shqipëri. Që prej 22 vjetësh vepron suksesshëm e me profesionalizëm në tregun e pasurive të paluajtshme, duke bere ndërmjetësime në shit-blerje dhe dhënie me qira të mijra apartamenteve të banimit, […]
Read More

Irea Property

Irea Property eshte nje agjensi pronash me qender ne Vlore dhe shtrirje aktiviteti ne Rivieren Shqiptare. Me nje eksperience 6 vjecare ne tregun e pronave te patundshme ajo u ka sherbyer qindrave klientve dhe ka marketuar pronat Shqiptare ne tregun Nderkombtar te Real Estate. Irea Property përfaqëson investitoret në procesin e blerjes, shitjes, dhënies me […]
Read More